Hakkımızda

1935 yılında kurulan Enriko Aliberti A.Ş. ilk yıllarında tarım ürünleri ihracatı yapan bir firma olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ancak 1940’lı yıllarda İtalyan FIAT otomobil fabrikası ile gerçekleşen temasların sonucunda faaliyet alanını otomotiv sektörüne kaydırarak bu markanın Ege ve Akdeniz bölgeleri bayiliği alınmıştır.

FIAT markalı otomobillerin ithal edilip iç pazarda satışının gerçekleştirilmesi aralıksız sürmüş, 1971 yılında TOFAŞ'ın kurulmasına müteakip KOÇ Topluluğuyla başlayan ticari ilişkiler; günümüzde de başarıyla devam ederek, 60 yıldan fazla süren otomotiv sektöründeki faaliyetlerimiz bölgemizde firmamızın ismini FIAT markasıyla özdeşleştirmiştir. TOFAŞ'ın prestij markası olarak Alfa Romeo ve Lancia otomobillerinin de ülkemiz pazarına girmesiyle bu araçlarında satışına başlayan Enriko Aliberti Otomobilcilik A.Ş. 10.000 m2 arazi üzerinde kurulu 8.000 m2 lik kapalı tesisi ve 100'ü aşkın çalışanıyla Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

Teknik servis hizmetleri, boya-kaporta işleri, 24 saat acil servis, oto kurtarma, toptan ve perakende yedek parça satışı, araç sigortalama, yeni otomobil satışlarında eski araçlarla takas desteği, ikinci el araçlara garanti uygulamaları, oto kiralama, kredili satışlar, özel fiyatlı filo satışları son teknoloji ekipmanlar kullanan, deneyimli, eğitimli kadromuz ile sunduğumuz hizmetlerin bazılarıdır.

Vizyonumuz: Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak satış ve satış sonrası hizmetlerimizi yenilikçi ve yüksek kalitede sunmak; satış sırasında sunduğumuz desteği satış sonrasına da yansıtarak her konuda müşterilerimizin yanında olmak ilkelerimizin başında yer almaktadır.

Misyonumuz: Fiat, Alfa Romeo  ve Jeep markalarının imajını, güvenirliliğini ve kalitesini en üst seviyede tutarak sektörümüzde öncü ve örnek bir firma olmayı sürdürmeyi hedeflemekteyiz.
Sizleri de Fiat Enriko Aliberti showroomumuza bekliyoruz.
Danışmanlarımız ile Anında Görüşün!